Cinemes Albèniz

DIA 24

20.00 – PHOTOCALL

SALA 7

18.30 – Diari de Bosc | Joan Vall Karsunke | Banyoles | 84′

SALA 8

18.30 – Rêve de Mousse | Elena Molina | França i Espanya | 75′

18.30 – 4′ 33” Tres vegades: Homenaje a un artista i una cadira | Daphna Mero | Israel | 28′

SALA 9

20.30 – INAUGURACIÓ

18.30 – Com la llum de neó | Carlos Alonso | Espanya | 4′

18.30 – Andrea Motis, la trompeta silenciosa | Ramon Tort | Espanya | 82′

 

DIA 25

SALA 1

10.15 – FESTIVAL DELS INFANTS – PARVOLS

10.15 – Balanç | Raymond Limantara Sutisna | Singapur | 4′

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3′

10.15 – Sur Mesure | Léa Cousty, Chloé Astier, Raphaël Guez, Mélanie Fourgeaud, Hugo Bourriez i Victoire Le Dourner | França | 7′

10.15 – Teofrastus | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estònia | 15′

 

SALA 3

10.30 – FESTIVAL DELS INFANTS – CS i 1r CICLE ESO

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | Índia | 10′

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3′

10.15 – Madrid-Atocha | Jorge Dayas | Espanya | 7′

10.15 – Será nuestro secreto | Sergi González | Espanya | 15′

10.15 – Sis Home | Ebad Adibpour | Iran | 4′

10.15 – Teofrastus | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estònia | 15′

10.15 – L’incomplet | Erfan Parsapour | Iran | 7′

10.15 – El Club Tacat | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7′

10.15 – Relació tòxica | Pas Cheung | Hong Kong | 4′

10.15 – Vida unilateral | Armin Daneshvar | Iran | 3′

 

SALA 5

10.30 – FESTIVAL DELS INFANTS – CS i 1r CICLE ESO

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | Índia | 10′

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3′

10.15 – Madrid-Atocha | Jorge Dayas | Espanya | 7′

10.15 – Será nuestro secreto | Sergi González | Espanya | 15′

10.15 – Sis Home | Ebad Adibpour | Iran | 4′

10.15 – Teofrastus | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estònia | 15′

10.15 – L’incomplet | Erfan Parsapour | Iran | 7′

10.15 – El Club Tacat | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7′

10.15 – Relació tòxica | Pas Cheung | Hong Kong | 4′

10.15 – Vida unilateral | Armin Daneshvar | Iran | 3′

 

SALA 6

10.30 – FESTIVAL DELS INFANTS – CS i 1r CICLE ESO

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | Índia | 10′

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3′

10.15 – Madrid-Atocha | Jorge Dayas | Espanya | 7′

10.15 – Será nuestro secreto | Sergi González | Espanya | 15′

10.15 – Sis Home | Ebad Adibpour | Iran | 4′

10.15 – Teofrastus | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estònia | 15′

10.15 – L’incomplet | Erfan Parsapour | Iran | 7′

10.15 – El Club Tacat | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7′

10.15 – Relació tòxica | Pas Cheung | Hong Kong | 4′

10.15 – Vida unilateral | Armin Daneshvar | Iran | 3′

 

SALA 7

10.30 – FESTIVAL DELS INFANTS – CS i 1r CICLE ESO

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | Índia | 10′

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3′

10.15 – Madrid-Atocha | Jorge Dayas | Espanya | 7′

10.15 – Será nuestro secreto | Sergi González | Espanya | 15′

10.15 – Sis Home | Ebad Adibpour | Iran | 4′

10.15 – Teofrastus | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estònia | 15′

10.15 – L’incomplet | Erfan Parsapour | Iran | 7′

10.15 – El Club Tacat | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7′

10.15 – Relació tòxica | Pas Cheung | Hong Kong | 4′

10.15 – Vida unilateral | Armin Daneshvar | Iran | 3′

20.30 – Diaris del xef: Escòcia | Laura Otálora | Espanya i Bogotà | 75′

 

SALA 8

10.00 – FESTIVAL DELS INFANTS – CI i CM

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | Índia | 10′

10.15 – Balanç | Raymond Limantara Sutisna | Singapur | 4′

10.15 – Coeur Fondant | Benoît Chieux | França | 11′

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3′

10.15 – Sis Home | Ebad Adibpour | Iran | 4′

10.15 – Sur Mesure | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7′

10.15 – Teofrastus | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estònia | 15′

10.15 – L’incomplet | Erfan Parsapour | Iran | 7′

10.15 – Salvatge com un gerd | Zahra Alemohammadi | Portugal | 3′

18.30 – ENFOC A MÈXIC

10.15 – La Chica Pro | Víctor Manuel | Guanajuato, Mèxic | 4′

10.15 – 23 d’abril | Noel Díaz i Claudio Moreno | Guanajuato, Mèxic | 9′

10.15 – Ataràxia | Iván Zárate | Guanajuato, Mèxic | 10′

10.15 – Culpable | Alberto Ruiz | Guanajuato, Mèxic | 12′

10.15 – La cuenta | Omar Alcalá | Guanajuato, Mèxic | 16′

10.15 – EST | Pedro Antonio González | Mèxic | 18′

10.15 – Som Patriotas | Bernardo Rugama i Fernando Lanos | Morelia, Mèxic | 7′

20.30 – H0us3 | Manolo Munguia | Espanya | 105′

 

SALA 9

10.00 – FESTIVAL DELS INFANTS – CI i CM

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | Índia | 10′

10.15 – Balanç | Raymond Limantara Sutisna | Singapur | 4′

10.15 – Coeur Fondant | Benoît Chieux | França | 11′

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3′

10.15 – Sis Home | Ebad Adibpour | Iran | 4′

10.15 – Sur Mesure | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7′

10.15 – Teofrastus | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estònia | 15′

10.15 – L’incomplet | Erfan Parsapour | Iran | 7′

10.15 – Salvatge com un gerd | Zahra Alemohammadi | Portugal | 3′

 

SALA 10

10.30 – FESTIVAL DELS INFANTS – CS i 1r CICLE ESO

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | Índia | 10′

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3′

10.15 – Madrid-Atocha | Jorge Dayas | Espanya | 7′

10.15 – Será nuestro secreto | Sergi González | Espanya | 15′

10.15 – Sis Home | Ebad Adibpour | Iran | 4′

10.15 – Teofrastus | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estònia | 15′

10.15 – L’incomplet | Erfan Parsapour | Iran | 7′

10.15 – El Club Tacat | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7′

10.15 – Relació tòxica | Pas Cheung | Hong Kong | 4′

10.15 – Vida unilateral | Armin Daneshvar | Iran | 3′

DIA 26

SALA 5

10.00 – FESTIVAL DELS INFANTS – CI i CM

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | Índia | 10′

10.15 – Balanç | Raymond Limantara Sutisna | Singapur | 4′

10.15 – Coeur Fondant | Benoît Chieux | França | 11′

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3′

10.15 – Sis Home | Ebad Adibpour | Iran | 4′

10.15 – Sur Mesure | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7′

10.15 – Teofrastus | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estònia | 15′

10.15 – L’incomplet | Erfan Parsapour | Iran | 7′

10.15 – Salvatge com un gerd | Zahra Alemohammadi | Portugal | 3′

 

SALA 7

10.30 – FESTIVAL DELS INFANTS – CS i 1r CICLE ESO

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | Índia | 10′

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3′

10.15 – Madrid-Atocha | Jorge Dayas | Espanya | 7′

10.15 – Será nuestro secreto | Sergi Gonzalez | Espanya | 15′

10.15 – Sis Home | Ebad Adibpour | Iran | 4′

10.15 – Teofrastus | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estònia | 15′

10.15 – L’incomplet | Erfan Parsapour | Iran | 7′

10.15 – El Club Tacat | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7′

10.15 – Relació tòxica | Pas Cheung | Hong Kong | 4′

10.15 – Vida unilateral | Armin Daneshvar | Iran | 3′

 

SALA 8

10.00 – FESTIVAL DELS INFANTS – CI i CM

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | Índia | 10′

10.15 – Balanç | Raymond Limantara Sutisna | Singapur | 4′

10.15 – Coeur Fondant | Benoît Chieux | França | 11′

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3′

10.15 – Sis Home | Ebad Adibpour | Iran | 4′

10.15 – Sur Mesure | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7′

10.15 – Teofrastus | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estònia | 15′

10.15 – L’incomplet | Erfan Parsapour | Iran | 7′

10.15 – Salvatge com un gerd | Zahra Alemohammadi | Portugal | 3′

20.30 – El paso de la tortuga | Enrique García | Mèxic | 79′

22.00 – CINEMA EMERGENT

10.15 – La tercera part | Alicia Albares i Paco Cavero | Espanya | 16′

10.15 – Ruta recalculant | Adrià Llauró | Espanya | 12′

10.15 – Projecte Phobos | Francesc Torrents | Espanya | 19′

10.15 – Ne demande pas ton chemain | Deborah Hassoun | França | 15′

10.15 – Alirón | Adrià Llauró | Espanya | 7′

10.15 – Problemes del primer mundo | Felipe Garrido | Espanya | 3′

10.15 – Viaje sin maletas | Jaime Khelout | Espanya | 26′

 

SALA 9

10.00 – FESTIVAL DELS INFANTS – CI i CM

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | Índia | 10′

10.15 – Balanç | Raymond Limantara Sutisna | Singapur | 4′

10.15 – Coeur Fondant | Benoît Chieux | França | 11′

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3′

10.15 – Sis Home | Ebad Adibpour | Iran | 4′

10.15 – Sur Mesure | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7′

10.15 – Teofrastus | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estònia | 15′

10.15 – L’incomplet | Erfan Parsapour | Iran | 7′

10.15 – Salvatge com un gerd | Zahra Alemohammadi | Portugal | 3′

 

SALA 10

10.30 – FESTIVAL DELS INFANTS – CS i 1r CICLE ESO

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | Índia | 10′

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3′

10.15 – Madrid-Atocha | Jorge Dayas | Espanya | 7′

10.15 – Será nuestro secreto | Sergi Gonzalez | Espanya | 15′

10.15 – Sis Home | Ebad Adibpour | Iran | 4′

10.15 – Teofrastus | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estònia | 15′

10.15 – L’incomplet | Erfan Parsapour | Iran | 7′

10.15 – El Club Tacat | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7′

10.15 – Relació tòxica | Pas Cheung | Hong Kong | 4′

10.15 – Vida unilateral | Armin Daneshvar | Iran | 3′

DIA 27

SALA 7

20.30 – Estrena: Llops Solitaris | Sergi Arnau | Espanya | 90′

22.30 – A casa | Raül Busquests | Espanya | 85′

 

SALA 8

18.30 – DISCAPACITATS

10.15 – Ta vie est précieuse | Rahul Yadav | Índia | 10′

10.15 – Sis Home | Ebad Adibpour | Iran | 4′

10.15 – La retirada | | França | 15′

10.15 – Aqui y Alli | Emma Fariñas | França | 15′

10.15 – Percujam | Alexandre Messina | França | 65′

20.30 h – ENTRE DRAMA I COMÈDIA

10.15 – Yi Sang. Hacia la llibertat | Lluís Valentí | Índia | 2′

10.15 – 100% Porc Pur | Emilie Janin | Iran | 17′

10.15 – L’Chaim | Naomi Lisner | 10′

10.15 – Catorze | Rowena Rasmussen | França | 7′

10.15 – Un | Javier Marco | França | 10′

10.15 – Un missatge per a Clara | Joan Marimón | Índia | 6′

10.15 – Agrupació | Dawn Westlake | Iran | 4′

10.15 – Amor boig | Eitan Pitigliani | França | 20′

10.15 – En venda | Mateu Ciurana | França | 20′

10.15 – Hoy | | Espanya | 10′

22.30 – CINEMA FANTÀSTIC

10.15 – Lo mal contagi | Artur Baixauli | Espanya | 5′

10.15 – Rot | Xavier McGarcia | Espanya | 8′

10.15 – Primer dia | Marc Gassió | Espanya | 9′

10.15 – Calví | Camille Tello | França | 10′

10.15 – A flor d’Orfeu | Adrià Expòsit | Espanya | 11′

10.15 – Carcosa | Ignasi Roqué | Espanya | 15′

10.15 – Robert | José Rojo | Espanya | 13′

SALA 9

10.15 – FESTIVAL DELS INFANTS – CI i CM

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | Índia | 10′

10.15 – Balanç | Raymond Limantara Sutisna | Singapur | 4′

10.15 – Coeur Fondant | Benoît Chieux | França | 11′

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3′

10.15 – Sis Home | Ebad Adibpour | Iran | 4′

10.15 – Sur Mesure | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7′

10.15 – Teofrastus | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estònia | 15′

10.15 – L’incomplet | Erfan Parsapour | Iran | 7′

10.15 – Salvatge com un gerd | Zahra Alemohammadi | Portugal | 3′

SALA 10

10.30 – FESTIVAL DELS INFANTS – CS i 1r CICLE ESO

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | Índia | 10′

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3′

10.15 – Madrid-Atocha | Jorge Dayas | Espanya | 7′

10.15 – Será nuestro secreto | Sergi Gonzalez | Espanya | 15′

10.15 – Sis Home | Ebad Adibpour | Iran | 4′

10.15 – Teofrastus | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estònia | 15′

10.15 – L’incomplet | Erfan Parsapour | Iran | 7′

10.15 – El Club Tacat | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7′

10.15 – Relació tòxica | Pas Cheung | Hong Kong | 4′

10.15 – Vida unilateral | Armin Daneshvar | Iran | 3′

 

DIA 28

SALA 8

16.30 – VUIT TITOLS EMOCIONANTS

15.30 – Sou voleibol!? | Mohammad Bakhshi | Iran | 15′

15.30 – Mamá | Eduardo Vieitez | Espanya | 9′

15.30 – Moros en la costa | Damià Serra | Espanya | 16′

15.30 – Leones | Lluís Valentí | Espanya | 10′

15.30 – Cinc minuts emocionants | Leví Star | Espanya | 5′

15.30 – Donde no pots llegar | Marc Nadal | Espanya | 15′

16.30 h – La Memoria del Cuerpo: Formas en el Espacio-Tiempo | Roberto Menéndez | Espanya | 30′

15.30 – Tràiler: Terra de telers | Joan Frank Charansonet | Espanya | 4′

18.00 – MACARENA GÓMEZ I MÉS

15.30 – Camisa de Fuerza | Iván Mulero | Espanya | 24′

15.30 – Trivial | Fran Mechón i Sandra Reina | Espanya | 14′

15.30 – Cariño | Ángel Gómez | Espanya | 15′

SALA 9

20.00 h – PALMARÉS

Catalan Catalan English English Spanish Spanish
Shares
Share This