Cines Albèniz

DIA 24

20.00 – FOTOCALL

SALA 7

18.30 – Diari de Bosc | Joan Vall Karsunke | Banyoles | 84 ‘

SALA 8

18.30 – Rêve de Mousse | Elena Molina | França i Espanya | 75 ‘

18.30 – 4 ’33’ ‘Times Three: Hogar de un artista y una silla | Daphna Mero | Israel | 28 ‘

SALA 9

20.30 – INAUGURACIÓ

18.30 – Como luz de neón | Carlos Alonso | Espanya | 4 ‘

18.30 – Andrea Motis, la trompeta silenciosa | Ramon Tort | Espanya | 82 ‘

 

DIA 25

SALA 1

10.15 – FESTIVAL DELS INFANTS – PARVOLS

10.15 – Equilibrio | Raymond Limantara Sutisna | Singapur | 4 ‘

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3 ‘

10.15 – Sur Mesure | Léa Cousty, Chloé Astier, Raphaël Guez, Mélanie Fourgeaud, Hugo Bourriez y Victoire Le Dourner | França | 7 ‘

10.15 – Teofrasto | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estonia | 15′

 

SALA 3

10.30 – FESTIVAL DELS INFANTS – CS i 1r CICLE ESO

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | India | 10 ‘

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3 ‘

10.15 – Madrid-Atocha | Jorge Dayas | Espanya | 7 ‘

10.15 – Será nuestro secreto | Sergi González | Espanya | 15′

10.15 – Six Home | Ebad Adibpour | Irán | 4 ‘

10.15 – Teofrasto | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estonia | 15′

10.15 – El incompleto | Erfan Parsapour | Irán | 7 ‘

10.15 – El club manchado | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7 ‘

10.15 – Relación tóxica | Step Cheung | Hong Kong | 4 ‘

10.15 – Vida unilateral | Armin Daneshvar | Irán | 3 ‘

 

SALA 5

10.30 – FESTIVAL DELS INFANTS – CS i 1r CICLE ESO

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | India | 10 ‘

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3 ‘

10.15 – Madrid-Atocha | Jorge Dayas | Espanya | 7 ‘

10.15 – Será nuestro secreto | Sergi González | Espanya | 15′

10.15 – Six Home | Ebad Adibpour | Irán | 4 ‘

10.15 – Teofrasto | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estonia | 15′

10.15 – El incompleto | Erfan Parsapour | Irán | 7 ‘

10.15 – El club manchado | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7 ‘

10.15 – Relación tóxica | Step Cheung | Hong Kong | 4 ‘

10.15 – Vida unilateral | Armin Daneshvar | Irán | 3 ‘

 

SALA 6

10.30 – FESTIVAL DELS INFANTS – CS i 1r CICLE ESO

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | India | 10 ‘

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3 ‘

10.15 – Madrid-Atocha | Jorge Dayas | Espanya | 7 ‘

10.15 – Será nuestro secreto | Sergi González | Espanya | 15′

10.15 – Six Home | Ebad Adibpour | Irán | 4 ‘

10.15 – Teofrasto | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estonia | 15′

10.15 – El incompleto | Erfan Parsapour | Irán | 7 ‘

10.15 – El club manchado | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7 ‘

10.15 – Relación tóxica | Step Cheung | Hong Kong | 4 ‘

10.15 – Vida unilateral | Armin Daneshvar | Irán | 3 ‘

 

SALA 7

10.30 – FESTIVAL DELS INFANTS – CS i 1r CICLE ESO

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | India | 10 ‘

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3 ‘

10.15 – Madrid-Atocha | Jorge Dayas | Espanya | 7 ‘

10.15 – Será nuestro secreto | Sergi González | Espanya | 15′

10.15 – Six Home | Ebad Adibpour | Irán | 4 ‘

10.15 – Teofrasto | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estonia | 15′

10.15 – El incompleto | Erfan Parsapour | Irán | 7 ‘

10.15 – El club manchado | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7 ‘

10.15 – Relación tóxica | Step Cheung | Hong Kong | 4 ‘

10.15 – Vida unilateral | Armin Daneshvar | Irán | 3 ‘

20.30 – Diarios del chef: Escocia | Laura Otálora | Espanya i Bogotà | 75 ‘

 

SALA 8

10.00 – FESTIVAL DELS INFANTS – CI i CM

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | India | 10 ‘

10.15 – Equilibrio | Raymond Limantara Sutisna | Singapur | 4 ‘

10.15 – Coeur Fondant | Benoît Chieux | França | 11 ‘

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3 ‘

10.15 – Six Home | Ebad Adibpour | Irán | 4 ‘

10.15 – Sur Mesure | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7 ‘

10.15 – Teofrasto | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estonia | 15′

10.15 – El incompleto | Erfan Parsapour | Irán | 7 ‘

10.15 – Salvaje como una frambuesa | Zahra Alemohammadi | Portugal | 3 ‘

18.30 – ENFOC A MÉXIC

10.15 – La Chica Pro | Victor Manuel | Guanajuato, Mèxic | 4 ‘

10.15 – 23 de Abril | Noel Díaz y Claudio Moreno | Guanajuato, Mèxic | 9 ‘

10.15 – Ataraxia | Iván Zárate | Guanajuato, Mèxic | 10 ‘

10.15 – Culpable | Alberto Ruiz | Guanajuato, Mèxic | 12 ‘

10.15 – La cuenta | Omar Alcalá | Guanajuato, Mèxic | dieciséis’

10.15 – EST | Pedro Antonio González | Mèxic | 18 ‘

10.15 – Somos Patriotas | Bernardo Rugama y Fernando Lanos | Morelia, Mèxic | 7 ‘

20.30 – H0us3 | Manolo Munguia | Espanya | 105 ‘

 

SALA 9

10.00 – FESTIVAL DELS INFANTS – CI i CM

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | India | 10 ‘

10.15 – Equilibrio | Raymond Limantara Sutisna | Singapur | 4 ‘

10.15 – Coeur Fondant | Benoît Chieux | França | 11 ‘

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3 ‘

10.15 – Six Home | Ebad Adibpour | Irán | 4 ‘

10.15 – Sur Mesure | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7 ‘

10.15 – Teofrasto | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estonia | 15′

10.15 – El incompleto | Erfan Parsapour | Irán | 7 ‘

10.15 – Salvaje como una frambuesa | Zahra Alemohammadi | Portugal | 3 ‘

 

SALA 10

10.30 – FESTIVAL DELS INFANTS – CS i 1r CICLE ESO

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | India | 10 ‘

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3 ‘

10.15 – Madrid-Atocha | Jorge Dayas | Espanya | 7 ‘

10.15 – Será nuestro secreto | Sergi González | Espanya | 15′

10.15 – Six Home | Ebad Adibpour | Irán | 4 ‘

10.15 – Teofrasto | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estonia | 15′

10.15 – El incompleto | Erfan Parsapour | Irán | 7 ‘

10.15 – El club manchado | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7 ‘

10.15 – Relación tóxica | Step Cheung | Hong Kong | 4 ‘

10.15 – Vida unilateral | Armin Daneshvar | Irán | 3 ‘

DIA 26

SALA 5

10.00 – FESTIVAL DELS INFANTS – CI i CM

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | India | 10 ‘

10.15 – Equilibrio | Raymond Limantara Sutisna | Singapur | 4 ‘

10.15 – Coeur Fondant | Benoît Chieux | França | 11 ‘

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3 ‘

10.15 – Six Home | Ebad Adibpour | Irán | 4 ‘

10.15 – Sur Mesure | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7 ‘

10.15 – Teofrasto | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estonia | 15′

10.15 – El incompleto | Erfan Parsapour | Irán | 7 ‘

10.15 – Salvaje como una frambuesa | Zahra Alemohammadi | Portugal | 3 ‘

 

SALA 7

10.30 – FESTIVAL DELS INFANTS – CS i 1r CICLE ESO

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | India | 10 ‘

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3 ‘

10.15 – Madrid-Atocha | Jorge Dayas | Espanya | 7 ‘

10.15 – Será nuestro secreto | Sergi Gonzalez | Espanya | 15′

10.15 – Six Home | Ebad Adibpour | Irán | 4 ‘

10.15 – Teofrasto | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estonia | 15′

10.15 – El incompleto | Erfan Parsapour | Irán | 7 ‘

10.15 – El club manchado | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7 ‘

10.15 – Relación tóxica | Step Cheung | Hong Kong | 4 ‘

10.15 – Vida unilateral | Armin Daneshvar | Irán | 3 ‘

 

SALA 8

10.00 – FESTIVAL DELS INFANTS – CI i CM

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | India | 10 ‘

10.15 – Equilibrio | Raymond Limantara Sutisna | Singapur | 4 ‘

10.15 – Coeur Fondant | Benoît Chieux | França | 11 ‘

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3 ‘

10.15 – Six Home | Ebad Adibpour | Irán | 4 ‘

10.15 – Sur Mesure | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7 ‘

10.15 – Teofrasto | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estonia | 15′

10.15 – El incompleto | Erfan Parsapour | Irán | 7 ‘

10.15 – Salvaje como una frambuesa | Zahra Alemohammadi | Portugal | 3 ‘

20.30 – El paso de la tortuga | Enrique García | Mèxic | 79 ‘

22.00 – CINE EMERGENTE

10.15 – La tercera parte | Alicia Albares y Paco Cavero | Espanya | dieciséis’

10.15 – Ruta Recalculante | Adrià Llauró | Espanya | 12 ‘

10.15 – Proyecto Phobos | Francesc Torrents | Espanya | 19 ‘

10.15 – Ne demande pas ton chemain | Deborah Hassoun | França | 15′

10.15 – Alirón | Adrià Llauró | Espanya | 7 ‘

10.15 – Problemas del primer mundo | Felipe Garrido | Espanya | 3 ‘

10.15 – Viaje sin maletas | Jaime Khelout | Espanya | 26 ‘

 

SALA 9

10.00 – FESTIVAL DELS INFANTS – CI i CM

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | India | 10 ‘

10.15 – Equilibrio | Raymond Limantara Sutisna | Singapur | 4 ‘

10.15 – Coeur Fondant | Benoît Chieux | França | 11 ‘

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3 ‘

10.15 – Six Home | Ebad Adibpour | Irán | 4 ‘

10.15 – Sur Mesure | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7 ‘

10.15 – Teofrasto | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estonia | 15′

10.15 – El incompleto | Erfan Parsapour | Irán | 7 ‘

10.15 – Salvaje como una frambuesa | Zahra Alemohammadi | Portugal | 3 ‘

 

SALA 10

10.30 – FESTIVAL DELS INFANTS – CS i 1r CICLE ESO

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | India | 10 ‘

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3 ‘

10.15 – Madrid-Atocha | Jorge Dayas | Espanya | 7 ‘

10.15 – Será nuestro secreto | Sergi Gonzalez | Espanya | 15′

10.15 – Six Home | Ebad Adibpour | Irán | 4 ‘

10.15 – Teofrasto | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estonia | 15′

10.15 – El incompleto | Erfan Parsapour | Irán | 7 ‘

10.15 – El club manchado | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7 ‘

10.15 – Relación tóxica | Step Cheung | Hong Kong | 4 ‘

10.15 – Vida unilateral | Armin Daneshvar | Irán | 3 ‘

DIA 27

SALA 7

20.30 – Estrena: Lobos Solitarios | Sergi Arnau | Espanya | 90 ‘

22.30 – A casa | Raül Busquests | Espanya | 85 ‘

 

SALA 8

18.30 – DISCAPACITADOS

10.15 – Ta vie est précieuse | Rahul Yadav | India | 10 ‘

10.15 – Six Home | Ebad Adibpour | Irán | 4 ‘

10.15 – La retirada | | França | 15′

10.15 – Aqui y Alli | Emma Fariñas | França | 15′

10.15 – Percujam | Alexandre Messina | França | sesenta y cinco’

20.30 – ENTRE DRAMA I COMEDIA

10.15 – Yi Sang. Hacia la libertad | Lluís Valentí | India | 2 ‘

10.15 – Cerdo 100% puro | Emilie Janin | Irán | 17 ‘

10.15 – L’Chaim | Naomi Lisner | 10 ‘

10.15 – Catorce | Rowena Rasmussen | França | 7 ‘

10.15 – Uno | Javier Marco | França | 10 ‘

10.15 – Un mensaje para Clara | Joan Marimón | India | 6 ‘

10.15 – Agrupación | Dawn Westlake | Irán | 4 ‘

10.15 – Amor loco | Eitan Pitigliani | França | 20 ‘

10.15 – En venda | Mateu Ciurana | França | 20 ‘

10.15 – Hoy | | Espanya | 10 ‘

22.30 – CINE FANTÀSTIC

10.15 – Lo mal contagi | Artur Baixauli | Espanya | 5 ‘

10.15 – Roto | Xavier McGarcia | Espanya | 8 ‘

10.15 – Primer día | Marc Gassió | Espanya | 9 ‘

10.15 – Calvin | Camille Tello | França | 10 ‘

10.15 – A flor d’Orfeu | Adrià Expòsit | Espanya | 11 ‘

10.15 – Carcosa | Ignasi Roqué | Espanya | 15′

10.15 – Robert | José Rojo | Espanya | 13 ‘

SALA 9

10.15 – FESTIVAL DELS INFANTS – CI i CM

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | India | 10 ‘

10.15 – Equilibrio | Raymond Limantara Sutisna | Singapur | 4 ‘

10.15 – Coeur Fondant | Benoît Chieux | França | 11 ‘

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3 ‘

10.15 – Six Home | Ebad Adibpour | Irán | 4 ‘

10.15 – Sur Mesure | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7 ‘

10.15 – Teofrasto | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estonia | 15′

10.15 – El incompleto | Erfan Parsapour | Irán | 7 ‘

10.15 – Salvaje como una frambuesa | Zahra Alemohammadi | Portugal | 3 ‘

SALA 10

10.30 – FESTIVAL DELS INFANTS – CS i 1r CICLE ESO

10.15 – 10 ka 4 | Rahul Yadav | India | 10 ‘

10.15 – Dies Irae | Jordan Damour | França | 3 ‘

10.15 – Madrid-Atocha | Jorge Dayas | Espanya | 7 ‘

10.15 – Será nuestro secreto | Sergi Gonzalez | Espanya | 15′

10.15 – Six Home | Ebad Adibpour | Irán | 4 ‘

10.15 – Teofrasto | Sergei Kibus i Pärtel Tall | Estonia | 15′

10.15 – El incompleto | Erfan Parsapour | Irán | 7 ‘

10.15 – El club manchado | Mélanie Lopez, Simon Boucly, Marie Ciesielski, Alice Jaunet, Chan Stéphie Peang i Béatrice Viguier | França | 7 ‘

10.15 – Relación tóxica | Step Cheung | Hong Kong | 4 ‘

10.15 – Vida unilateral | Armin Daneshvar | Irán | 3 ‘

 

DIA 28

SALA 8

16.30 – EMOCIONANTES DE VUIT TITOLS

15.30 – ¿¡Eres voleibol !? | Mohammad Bakhshi | Irán | 15′

15.30 – Mamá | Eduardo Vieitez | Espanya | 9 ‘

15.30 – Moros en la costa | Damià Serra | Espanya | dieciséis’

15.30 – Leonas | Lluís Valentí | Espanya | 10 ‘

15.30 – Cinco minutos emocionantes | Leví Star | Espanya | 5 ‘

15.30 – Donde no puedes llegar | Marc Nadal | Espanya | 15′

16.30 – La Memoria del Cuerpo: Formas en el Espacio-Tiempo | Roberto Menéndez | Espanya | 30 ‘

15.30 – Tráiler: Terra de telers | Joan Frank Charansonet | Espanya | 4 ‘

18.00 – MACARENA GÓMEZ I MÉS

15.30 – Camisa de Fuerza | Iván Mulero | Espanya | 24 ‘

15.30 – Trivial | Fran Mechón i Sandra Reina | Espanya | 14 ‘

15.30 – Cariño | Ángel Gómez | Espanya | 15′

SALA 9

20.00 – PALMARÉS

Catalan Catalan English English Spanish Spanish
Shares
Share This